Борона дисковая навесная для трактора БДН-2.7м (2 секции, 24 диска)

Борона дисковая навесная для трактора БДН-2.7м (2 секции, 24 диска)

Борона дисковая навесная для трактора БДН-2.7м (2 секции, 24 диска) ##от компании## Всё навесное - ##фото## 1
25 500 ₴
В наличии

Описание

Борона дисковая навесная БДН-2.7м (2 секции, 24 диска)

Дискова борона (лущильник) БДН-2.7-2 призначена для подрібнення пожнивних решток з частковим заробленням в грунт, а також для розпушування верхнього шару грунту і знищення бур'янів на сільськогосподарських угіддях, з можливістю регулювання кута атаки. Також, борона дискова навісна дозволяє забезпечити вирівнювання поверхні поля.
Борона конструктивно являє собою два ряди ввігнутих сферичних дисків, осі яких спрямовані від центру. Успіх застосування висівних дисків грунтується на тому, що вони спроектовані для оптимального відкриття борозни.

Диски фірми Bellota виготовлені з бористої сталі з заточеною ріжучою кромкою, мають оптимальну геометричну поверхню для виконання обраного виду робіт. Висока точність і зносостійкість гарантують рівномірність обробки грунту. Як результат використання найсуворіших стандартів високої якості, висіваючі диски Bellota більше рентабельні, тому що мають більший термін експлуатації з меншим зносом, що знижує вартість придбання. Тому провідні світові виробники посівних машин вибирають саме висіваючі диски Bellota.
Однакова твердість всього диска гарантується застосуванням системи автоматичного контролю термообробки при його виготовленні. Ця твердість забезпечує пружність і маневреність диска, дозволяють поглинути удари без пошкодження диска, тому строк служби борони дискової досить великий навіть при найнесприятливіших характеристиках грунту.

Дискова борона на трактор МТЗ-82, 892

Характеристики

Код товара
БДН-2.7-2
Производитель
Агромаш
Страна производства
Украина
Группа
тяжелые
Количество рядов
2
Тип
Дисковая борона
Вес
750 кг
Ширина захвата
2.7 м
Максимальная глубина обработки
17 см
Количество дисков зубов
24 шт.
Мощность трактора
82 л. с.
Диаметр дисков, мм
510
Рабочая скорость, км час
10
Расстояние между дисками, мм
230